Arthro Guard Liquid 500ml

Arthro Guard Liquid 500ml

80
Laos
31,90 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind30,94 €

  • Hõbekliendi hind29,99 €

  • Kuldkliendi hind28,71 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 
  • TAASTA KÕHR JA SÜNOVIAALVEDELIK
  • KAITSE LIIGESTE TERVIST

Arthro Guard Liquidit luues võtsime oma parima liigeseid toetava toote, lihtsustasime selle põhitoimeaineteni, tegime sellest vedeliku ning pakendasime 500 ml pudelisse. Kasutasime lihtsamat valemit, aga võimendasime doose, et vähendada su valu ning kaitsta su liigeseid veelgi kõrgemal tasemel.

Levenda, taasta, kaitse

Arthro Guard Liquid toetab su liigeseid kolmel viisil. Aitab selle kõrge glükosamiini ja kondroitiini sisaldus taastada kõhre ja sünoviaalvedelikku, et su liigesed oleks korralikult pehmendatud ja õlitatud – valmis uuteks väljakutseteks. Kolmandaks toetab see tänu oma kõrgele kollageenisisaldusele tugevaid ja terveid liigeseid; see aitab ära hoida liigeshädasid tulevikus

Vedel biosaadavus

Vedelal kujul on Arthro Guard Liquid kapslitest ja tablettidest kiiremini imenduv. Naudi oma liigeste toetamist selle maitsva apelsinimaitselise joogiga. Võid saavutada oma eesmärgid valutult ning säilitada oma aktiivset ning tervislikku eluviisi.

Juhised: Joo üks serveering päevas (30 ml).


Staadioni
Tondi
Viljandi

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

INGREDIENTS

Purified water, invert sugar syrup, hydrolysed collagen, methyl sulfonyl methane, glucosamine sulphate (from shellfish), chondroitin sulphate, emulsifier(polysorbate 80), D,L--tocopheryl-acetate, sodium hyaluronate, acid (citric acid), flavour, preservative (sorbic acid), colours (carotenes, beta-apo-8’-carotenal (C 30)).

ALLERGENS: Contains glucosamine derived from shellfish.

Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.