Joint & Cartilage - 60tabs

Joint & Cartilage - 60tabs

76
OTSAS
16,00 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind15,52 €

  • Hõbekliendi hind15,04 €

  • Kuldkliendi hind14,40 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
Kui toode on saadaval, saadame teile e-maili. Teie e-posti aadressi ei jagata kellegi teisega.
 

See toode sisaldab kolme aktiivset komponenti: glükosamiin sulfaat, kondroitiinsulfaat naatrium ja metüülsulfonüülmetaan (MSM).See toidulisand on mõeldud eelkõige toetavaks toidulisandiks liigeste probleemide käes kannatajatele, mida põhjustab liigeste ja kõhrede ülekoormus. Soovitatav ülekaalulistele, atleetidele ja intensiivse füüsilise töö tegijatele. Seega kõigile, kellel on liigne koormus liigestele ning seenioritele.

Kasutamine: Võta 2 tabletti päevas peale sööki


Staadioni
Tondi
Viljandi

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

INGREDIENTS

Glucosamine sulphatepotassium chloride (derived from crustaceans), methyl sulfonyl methane, chondroitin sulphate sodium, bulking agent (isomalt), anti-caking agent (stearic acid), coating [glazing agent (hydroxypropyl methyl cellulose)]. ALLERGENS: Contains crustaceans

Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.