Reflex Nutriton - DigeZyme, 90 caps

Reflex Nutriton - DigeZyme, 90 caps

2589
Laos
15,00 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind14,55 €

  • Hõbekliendi hind14,10 €

  • Kuldkliendi hind13,50 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

Digezyme® patenteeritud multiensüüm-kompleks sisaldab 5 erinevat fermentatsiooni käigus saadud seedeensüümi (α-amülaas, lipaas, proteaas, tsellulaas, laktaas), mis osalevad valkude, rasvade, süsivesikute ja laktoosi lõhustamises ning optimeerivad toitainete ja vitamiinide imendumist sooles.

Kasuta seedeensüüme, kui:

  • sul on raske seedida rasvast toitu
  • sind valdab ebamugavustunne pärast piima- ja nisutoodete söömist
  • sinu seedimine on ebakorrapärane
  • tajud puhitust pärast idude, ubade ja köögiviljade söömist
  • tegeled jõutreeninguga ja kasutad proteiinijooke


Toote mõju seedimisele täiendavad taimset päritolu kiudained, mis on saadud baobabi ehk ahvileivapuu viljadest. Lipaasi toimel lagundatakse toidus olevad rasvad rasvhapeteks ja glütserooliks, mida kasutatakse organismis energia tootmises. Lipaas aitab imenduda rasvlahustuvatel vitamiinidel A, D, E ja K. Lipaasi tööd lihtsustab sapp, mille toimel lõhustub rasv väiksemateks molekulideks, mille kallal lipaas siis tööle hakkab. Rasvaste toitude söömine aktiveerib sapi tootmise. Inimestel, kelle toitumine on tavaliselt rasvavaene, võivad esineda probleemid sapipõiega, mis teeb rasvarikka toidu seedimise raskeks. Eriti tähtis on lipaasi lisamanustamine inimestele, kellel on sapipõis eemaldatud.

Proteaasi ensüümid lõhustavad valke ehk proteiine. Valgud koosnevad kuni 2000 aminohappest, mis on omavahel põimunud ja moodustavad keerulisi struktuure. Kuna keha saab omistada ainult aminohappeid üksikult, siis on valke vaja lõhustada väiksemateks osadeks. Proteaas on väga oluline treeningu tegelevatele inimestele, eriti neile, kes tarbivad proteiinijooke – suurest valgukogusest on vähe kasu, kui organismis pole vastavas hulgas proteaasi, mis aitaks valku omastada.

Laktaas on organismi poolt toodetav ensüüm, mida kasutatakse laktoosi ja kaseiini lagundamiseks. Laktaasi toodetakse peensoole limaskestas, kusjuures imikueas on selle tase kõrgeim tarbitava rinnapiima tõttu.

Alfa-amülaas aitab lõhustada toite nagu leib, sai, riis jm. Amülaas lagundab süsivesikuid lihtsateks suhkruteks, mida keha saab enegiaks kasutada. Lõhustamine algab suus, kus toit seguneb ilaga ning amülaas saab tööle hakata. Amülaas hüdrolüüsib tärklist sisaldavaid toite polüsahhariidideks, mida edasi hüdrolüüsib glükoamülaas. Protsessi tulemusena saadakse kütus ehk glükoos. Amülaasi tootmist mõjutavad ravimid ja alkoholi tarvitamine. Keha vananedes, amülaasi tootmine aeglustub.

Tsellulaas on ensüüm, mis lagundab taimse päritoluga kiudaineid beetaglükaanideks ja polüsahhariidideks. Peaaegu kõik bakterid, algloomad ja seened toodavad tsellulaasi, kuid inimesed ja loomad mitte. Tselluloosi sisaldavad taimi lõhustatakse ainult osaliselt fermentatsiooniga ja kogu energiat ei saada kätte. Tsellulaasi on vaja nt idude, roheliste taimede ja ubade seedimiseks.

Baobabi ehk ahvileivapuu viljade pulber on eriti rikkalik kiudainete poolest, 50% tema kaalust on kiudained, millest omakorda 75 % on lahustuvad kiudained. Erinevalt teistest viljadest maailmas on baobabi puu viljade pulber valmistatud vaid loomulikul teel kuivanud ning puu otsast alla kukkunud viljadest. Sel viisil toimides ei vigastata neid nii ülihinnalisi puid.

Iga kapsel sisaldab mitme ensüümi kompleksi:

Amülaas 3840 µg
Proteaas 960 µg
Laktaas 640 µg
Lipaas 160 µg
Tsellulaas 32 µg


Koostisosad

Kaheosalises želatiinkapslis: DigeZyme® (alfa-amülaas, laktaas, tsellulaas, neutraalne proteaas, lipaas), mahuaine (maltodekstriin), kõva želatiinkapsel (veiseželatiin), mahuaine (mikrokristalliline tselluloos), paakumisvastane aine (kaltsiumisilikaat, magneesiumstearaat, ränidioksiid). Võib sisaldada jälgi kalast, koorikloomadest ja/või piimast.


Kasutamine

Manustada 1 kapsel 30 minutit enne söögikorda. Päevane soovituslik annus 1-2 kapslit. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi!

Hoida kuivas, toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

Staadioni
Tondi
Viljandi
Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.