BCAA+B6 - 340 tablets
  BCAA+B6 - 340 tablets

  BCAA+B6 - 340 tablets

  124
  Saadavus poodides
  38,90 €
  km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Tavahind38,90 €

  • Pronkskliendi hind37,73 €

  • Hõbekliendi hind36,57 €

  • Kuldkliendi hind35,01 €

  Hinnang:
  (0)
  Liituge meie püsikliendi programmiga ja saate seda suuremaid allahindlusi, mida rohkem meie saidil oste sooritate.
   

  AMINOHAPPETABLETT 2:1:1 BCAA VAHEKORRAGA, VÕIMENDATUD VITAMIINIGA B6.

  ÜHES SERVEERINGUS:
  4000 mg BCAAsid
  1,4 mg vitamiini B6 (100% soovituslikust päevanormist)

  BCAA+B6 sisaldab aminohappeid leutsiini, isoleutsiini ja valiini 2:1:1 vahekorras. Lisaks on see vürtsitatud vitamiiniga B6, mis toetab normaalset valgu- ja glükogeeni ainevahetust ja väsimuse ning kurnatuse vähenenemist. Nagu kõik teised BioTech USA tooted, koosneb BCAA+B6 turvalistest ja hoolikalt valitud koostisosadest.

  Juhised: Kasutades toidulisandina, tarbi 4 BCAA+B6 tabletti päevas. Parimateks tulemusteks võta 2 tabletti 30 minutit enne treeningut ja 2 tabletti koheselt treeningu järel. 


  Laos saadaval
  Laost otsas
  StaadioniTondiViljandi
  BCAA+B6 - 340 tablets
  Laoseis: 10 EAN: 5999076234080

  BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

  Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

  INGREDIENTS

  instant BCAA 53.1% (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, emulsifier: lecithins), bulking agent (cellulose gel), coating material [stabilisers (polyvinyl alcohol-polyethylene glycol-graft-co-polymer, polyvinyl alcohol), anti-caking agents (talc, mono- and diglycerides offatty acids)], anti-caking agents (magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide), pyridoxinehydrochloride.

  Made in a plant that manufacturesmilk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing foods.

  WARNINGS: Food supplementsdo not replace a balanced nutrition and healthy lifestyle. Keep out of reach of children.

  Toode lisati soovinimekirja
  Product added to compare.