BCAA ZERO - 700g

BCAA ZERO - 700g

239Green Apple
Laos
44,00 €
km-ga
 • Püsikliendi hinnad
 • Tavahind44,00 €

 • Pronkskliendi hind42,68 €

 • Hõbekliendi hind41,36 €

 • Kuldkliendi hind39,60 €

700g (77 servings)

Maitse
 • Pineapple-Mango
 • Green Apple
 • Ice tea-peach

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Kas sellest on abi? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Kirjuta kommentaar

@COMMENT_TITLE@

@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Vastused @ANSWERS_NB@ Meeldis @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Ei meeldinud @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Kommentaarid @COMMENTS_NB@
Kirjutage vastus Lisa kommentaar
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Vasta
@TOTAL_USEFULNESS@
@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
Lisa kommentaar @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta

@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta
 

Miks me soovitame BCAA ZEROT?

 • 6 g BCAA portsjoni kohta
  • L-leutsiiniga
  • 2:1:1 suhe
 • Sisaldab lisatud L-glutamiini
 • Kõrge B6-vitamiini sisaldus, mis aitab vähendada väsimust ja kurnatust
 • Väga hästi lahustuv
 • Vegan
 • Lai valik maitseid ja pakendi suurusi.
 • Suhkruvaba*
 • Laktoosivaba**
 • Gluteenivaba***
 • Ei sisalda säilitusaineid

*Suhkruvaba: <0,5 g suhkrut 100 ml veega valmistatud tarbimisvalmis joogi kohta.

**Laktoosivaba: <0,1 g laktoosi 100 ml tarbimisvalmis toote kohta.

***Gluteenivaba: Vastavalt EL määrusele.


Miks vajate aminohappeid, sealhulgas BCAA-d?

Valgud on elusrakkude olulised komponendid ja aminohapped on valkude ehituskivid. Meie keha on võimeline tootma mõnda neist (asendamatuid aminohappeid), kuid ülejäänud (asendamatuid aminohappeid) tuleb hankida välisest allikast, toidu kaudu. BCAA ehk hargnenud ahelaga aminohapped moodustavad asendamatute aminohapete erikategooria. Selles kategoorias on kokku kolm aminohapet: L-leutsiin, L-isoleutsiin ja L-valiin.

Meie maitsestatud BCAA Zero joogipulber pakub enamat kui lihtsalt L-leutsiini, L-valiini ja L-isoleutsiini kombinatsiooni, kuna seda on täiendatud ka glutamiiniga, mida toodab ka meie keha. See sisaldab ka vitamiini B6, mis mitte ainult ei aita kaasa normaalsele energiavahetusele, vaid aitab ka vähendada väsimust ja kurnatust.


Kellele me BCAA Zero’t soovitame?

 • nii naistele kui meestele, igat tüüpi sporditegevuseks, tarbitakse enne treeningut või treeningu ajal.
 • enne treeningut, maitsev ja suhkruvaba, asendamatute aminohapete tarbimise täiendamiseks
 • pikemate treeningute ajal
 • dieedipidajatele

Selle toidulisandi tarbimine ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.


Kuidas tarbida BCAA ZEROT?

Soovitatav kasutamine: Sega portsjon (9 g = 2 kulbitäit = 1 supilusikatäis) 300 ml vees, kasutades šeikerpudelit. Tarbi 15 minutit enne treeningut. Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas. See toidulisand ei asenda mitmekülgset tasakaalustatud toitumist ja tervislikku eluviisi.


Koostisained

Ananassi-mango: 33% lahustuv L-leutsiin (L-leutsiin, emulgaator: letsitiinid, maltodekstriin), 17% L-isoleutsiin, 17% L-valiin, lõhna- ja maitseained, 8% L-glutamiin, hape (sidrunhape), anti- paakumisaine (ränidioksiid), magusaine (sukraloos), sool, püridoksiinvesinikkloriid, värvained (tartrasiin, allurapunane AC)1.1Tartrasiin, allurapunane AC: võib avaldada kahjulikku mõju laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele

Virsikujäätee: 33% lahustuv L-leutsiin (L-leutsiin, emulgaator: letsitiinid, maltodekstriin), 17% L-isoleutsiin, 17% L-valiin, lõhna- ja maitseained, 8% L-glutamiin, hape (sidrunhape), lahustuv must tee (Camellia sinensis) lehtede ekstrakt, paakumisvastane aine (ränidioksiid), magusaine (sukraloos), sool, püridoksiinvesinikkloriid.

Leedrilill : 33% lahustuv L-leutsiin (L-leutsiin, emulgaator: letsitiinid, maltodekstriin), 17% L-isoleutsiin, 17% L-valiin, lõhna- ja maitseained, 8% L-glutamiin, hape (sidrunhape), paakumisvastane aine (ränidioksiid), magusaine (sukraloos), sool, püridoksiinvesinikkloriid, värvaine (tartrasiin)¹. ¹Tartrasiin: võib avaldada kahjulikku mõju laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele.

Sidrunijäätee: 33% lahustuv L-leutsiin (L-leutsiin, emulgaator: letsitiinid, maltodekstriin), 17% L-isoleutsiin, 17% L-valiin, lõhna- ja maitseained, 8% L-glutamiin, hape (sidrunhape), lahustuv must tee (Camellia sinensis) lehtede ekstrakt, paakumisvastane aine (ränidioksiid), magusaine (sukraloos), sool, püridoksiinvesinikkloriid

Koola : 33% lahustuv L-leutsiin (L-leutsiin, emulgaator: letsitiinid, maltodekstriin), 17% L-isoleutsiin, 17% L-valiin, lõhna- ja maitseained, 8% L-glutamiin, hape (sidrunhape), värvaine (ammoniaagikaramell). ), paakumisvastane aine (ränidioksiid), magusaine (sukraloos), sool, püridoksiinvesinikkloriid.

Arbuus: 33% lahustuv L-leutsiin (L-leutsiin, emulgaator: letsitiinid, maltodekstriin), 17% L-isoleutsiin, 17% L-valiin, 8% L-glutamiin, lõhna- ja maitseained, hape (sidrunhape), paakumisvastane aine (ränidioksiid), magusaine (sukraloos), sool, püridoksiinvesinikkloriid, värvaine (Allura Red AC)¹. ¹ Allura Red AC: võib avaldada kahjulikku mõju laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele.

Sinine viinamari: 33% lahustuv L-leutsiin (L-leutsiin, emulgaator: letsitiinid, maltodekstriin), 17% L-isoleutsiin, 17% L-valiin, lõhna- ja maitseained, 8% L-glutamiin, hape (sidrunhape), magusaine (sukraloos). ), paakumisvastane aine (ränidioksiid), sool, püridoksiinvesinikkloriid, värvained (Allura Red AC1, indigotiin). 1Allura Red AC: võib avaldada kahjulikku mõju laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele.

Kiivi-laim: 33% lahustuv L-leutsiin (L-leutsiin, emulgaator: letsitiinid, maltodekstriin), 17% L-isoleutsiin, 17% L-valiin, 8% L-glutamiin, lõhna- ja maitseained, hape (sidrunhape), anti- paakumisaine (ränidioksiid), magusaine (sukraloos), sool, värvained (tartrasiin¹, indigotiin), püridoksiinvesinikkloriid. ¹Tartrasiin: võib avaldada kahjulikku mõju laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele.

Apelsin: 33% lahustuv L-leutsiin (L-leutsiin, emulgaator: letsitiinid, maltodekstriin), 17% L-isoleutsiin, 17% L-valiin, lõhna- ja maitseained, hape (sidrunhape), 8% L-glutamiin, paakumisvastane aine (ränidioksiid), magusaine (sukraloos), sool, värvained (tartrasiin, allurapunane AC)1, püridoksiinvesinikkloriid.1Tartrasiin, allurapunane AC: võib avaldada kahjulikku mõju laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele.

Troopilised puuviljad: 33% lahustuv L-leutsiin (L-leutsiin, emulgaator: letsitiinid, maltodekstriin), 17% L-isoleutsiin, 17% L-valiin, 8% L-glutamiin, lõhna- ja maitseained, hape (sidrunhape), paakumisvastane aine aine (ränidioksiid), magusaine (sukraloos), sool, püridoksiinvesinikkloriid, värvained (tartrasiin, allurapunane AC)¹. ¹Tartrasiin, Allura Red AC: võib avaldada kahjulikku mõju laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele.

Roheline õun: 33% lahustuv L-leutsiin (L-leutsiin, emulgaator: letsitiinid, maltodekstriin), 17% L-isoleutsiin, 17% L-valiin, lõhna- ja maitseained, hape (sidrunhape), 8% L-glutamiin, paakumisvastane aine aine (ränidioksiid), magusaine (sukraloos), sool, värvained (tartrasiin¹, indigotiin), püridoksiinvesinikkloriid. ¹Tartrasiin: võib avaldada kahjulikku mõju laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele.

ALLERGEENID: valmistatud tehases, mis toodab piima, muna, gluteeni, sojat, vähilaadseid, vääveldioksiidi ja pähkleid sisaldavaid toite

Sisaldus

Täiendavad faktid | Portsjoni suurus: 9 g | Portsjonid konteineri kohta: 40 | Päevane kogus: 1 portsjon (9 g)

9 grammis

NRV* (9 g)

BCAA-d

- L-leutsiin

- L-isoleutsiin

- L-Valiin

6 g

3 g

1,5 g

1,5 g

**

**

**

**

L-glutamiin

0,7 g

**

Vitamiin B6

2 mg

142%

*Toitainete kontrollväärtus täiskasvanutele. **NRV-d ei ole kehtestatud.
Suhkruvaba väide viitab joogivalmis tootele.
EL määruse järgi gluteenivaba.


StaadioniTondiViljandi
Apelsin
Blue Grape
Pineapple-Mango
Green Apple
Cola
Ice tea-peach

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

Apple: 33% instant L-Leucine (L-Leucine, emulsifier: lecithins, maltodextrin), 17% L-Isoleucine, 17% L-Valine, flavourings, acid (citric acid), 8% L-Glutamine, anti-caking agent (silicon dioxide), sweetener (sucralose), salt, colours (tartrazine***, indigotine), pyridoxine hydrochloride. ***Tartrazine: may have an adverse effect on activity and attention in children.

Orange: 33% instant L-Leucine (L-Leucine, emulsifier: lecithins, maltodextrin), 17% L-Isoleucine, 17% L-Valine, flavourings, acid (citric acid), 8% L-Glutamine, anti-caking agent (silicon dioxide), sweetener (sucralose), salt, colours (tartrazine, allura red AC)***, pyridoxine hydrochloride. ***Tartrazine, allura red AC: may have an adverse effect on activity and attention in children.

Blue grape: 33% instant L-Leucine (L-Leucine, emulsifier: lecithins, maltodextrin), 17% L-Isoleucine, 17% L-Valine, flavourings, 8% L-Glutamine, acid (citric acid), sweetener (sucralose), anti-caking agent (silicon dioxide), salt, pyridoxine hydrochloride, colours (allura red AC***, indigotine). *** Allura red AC: May have an adverse effect on activity and attention in children.

Peach ice tea: 33% instant L-Leucine (L-Leucine, emulsifier: lecithins, maltodextrin), 17% L-Isoleucine, 17% L-Valine, flavourings, 8% L-Glutamine, acid (citric acid), instant black tea (Camellia sinensis) leaf extract, anti-caking agent (silicon dioxide), sweetener (sucralose), salt, pyridoxine hydrochloride.

Lemon ice tea: 33% instant L-Leucine (L-Leucine,emulsifier: lecithins, maltodextrin), 17% L-Isoleucine,17% L-Valine, flavourings, 8% L-Glutamine, acid (citricacid), instant black tea (Camellia sinensis) leaf extract,anti-caking agent (silicon dioxide), sweetener (sucralose),salt, pyridoxine hydrochloride.

Cola: 33% instant L-Leucine (L-Leucine, emulsifier: lecithins, maltodextrin), 17% L-Isoleucine, 17% L-Valine, flavourings, 8% L-Glutamine, acid (citric acid), colour (ammonia caramel), anti-caking agent (silicon dioxide), sweetener (sucralose), salt, pyridoxine hydrochloride.

Pineapple–mango: 33% instant L-Leucine (L-Leucine, emulsifier: lecithins, maltodextrin), 17% L-Isoleucine, 17% L-Valine, flavourings, 8% L-Glutamine, acid (citric acid), anti-caking agent (silicon dioxide), sweetener (sucralose), salt, pyridoxine hydrochloride, colours (tartrazine, ponceau 4R)***. ***Tartrazine, ponceau 4R: may have an adverse effect on activity and attention in children. Made in a plant that manufactures milk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing foods.

Tropical fruit: 33% instant L-Leucine (L-Leucine, emulsifier: lecithins, maltodextrin), 17% L-Isoleucine, 17% L-Valine, 8% L-Glutamine, flavourings, acid (citric acid), anti-caking agent (silicon dioxide), sweetener (sucralose), salt, pyridoxine hydrochloride, colours (tartrazine, allura red AC)***. ***Tartrazine, allura red AC: may have an adverse effect on activity and attention in children.

Lemon ice tea: 33% instant L-Leucine (L-Leucine,emulsifier: lecithins, maltodextrin), 17% L-Isoleucine,17% L-Valine, flavourings, 8% L-Glutamine, acid (citricacid), instant black tea (Camellia sinensis) leaf extract,anti-caking agent (silicon dioxide), sweetener (sucralose),salt, pyridoxine hydrochloride.

Kiwi-lime: 33% instant L-Leucine(L-Leucine, emulsifier: lecithins, maltodextrin), 17%L-Isoleucine, 17% L-Valine, 8% L-Glutamine, flavourings, acid (citric acid), anti-caking agent (silicon dioxide), sweetener (sucralose), salt, colour (tartrazine***, indigotine), pyridoxine hydrochloride. ***Tartrazine: may have an adverseeffect on activity and attention in children.

Cherry cola: 33% instant L-Leucine (L-Leucine, emulsifier:lecithins, maltodextrin), 17% L-Isoleucine, 17% L-Valine, flavourings, 8% L-Glutamine, acid (citric acid), colour (ammoniacaramel), anti-caking agent (silicon dioxide), sweetener(sucralose), salt, pyridoxine hydrochloride.

Water melon: 33% instantL-Leucine (L-Leucine, emulsifier: lecithins, maltodextrin),17% L-Isoleucine, 17% L-Valine, 8% L-Glutamine, flavourings,acid (citric acid), anti-caking agent (silicon dioxide),sweetener (sucralose), salt, pyridoxine hydrochloride, colour(allura red AC)***. ***Allura red AC: may have an adverseeffect on activity and attention in children.

Elderflower: 33% instantL-Leucine (L-Leucine, emulsifier: lecithins, maltodextrin),17% L-Isoleucine, 17% L-Valine, flavourings, 8% L-Glutamine,acid (citric acid), anti-caking agent (silicon dioxide),sweetener (sucralose), salt, pyridoxine hydrochloride, colour(tartrazine)***. ***Tartrazine: may have an adverse effect onactivity and attention in children.

Tutti-frutti: 33% instant L-Leucine (L-Leucine,emulsifier: lecithins, maltodextrin), 17% L-Isoleucine,17% L-Valine, acid (citric acid), flavourings, 8% L-Glutamine,anti-caking agent (silicon dioxide), sweetener(sucralose), salt, pyridoxine hydrochloride, colours (tartrazine,Allura Red AC)***. ***Tartrazine, Allura Red AC: mayhave an adverse effect on activity and attention in children.

Made in a plant that manufactures milk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing foods.
WARNINGS: The product does not replace a varied and balanced diet and a healthy lifestyle.

Toote ülevaated / Küsimused ja vastused

Keskmine hinne

0.0
0 Ülevaade
Super 0
Hea 0
Keskmine 0
Kehv 0
Kohutav 0

 • Arvustused (0)
 • Küsimused ja vastused (0)

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Toode on lisatud soovinimekirja
Toode lisatud võrdluseks.