• −16,13%
Storm

Storm

302Puuvilja segu
Laos
52,00 € 62,00 € -16,13%
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind52,00 €

  • Hõbekliendi hind52,00 €

  • Kuldkliendi hind52,00 €

Maitse
  • Puuvilja segu
  • Blue Raspberry
  • Grape

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

Võimas kompleks, mis suurendab energiataset juba kahenädalase kasutamise järel

Kui soovid parandada oma sooritusvõimet jõusaalis ja kasvatada korralikku lihasmassi, siis Storm on täpselt õige valik. Me räägime tõelisest lihaskasvust, mitte rasvakihist, mida tekitasid minevikus kasutatud suhkrut täis kreatiinitooted. Me kasutame ainult kõige paremat ja moodsamat kreatiini segu, kuhu kuulub ka patenteeritud molekulivorm magneesiumkreatiinkelaat, mille puhul on tõestatud energiataseme suurendamine juba kahenädalase kasutamise järel. Koos Stormi kehasisesesse jaotussüsteemi kuuluvate lämmastikoksiidi taseme suurendajate ja insuliini võimendajatega on tulemuseks kõigist saadaolevatest tõhusaim lihasmassi kasvatamise kompleks.

Parim kehasisene jaotussüsteem
Storm kasutab ainulaadset toitainete kehasisese laialiveo tehnoloogiat iNOXsulin-7, mis kiirendab toitainete imendumist ilma glükoosilisanditeta. iNOXsulin-7 kasutab viivitusega vabanevaid lämmastikoksiidi taseme suurendajaid ja insuliini võimendajaid, mis kannavad kreatiini treeningueelse ja -järgse akna ajal otse lihaskudedesse. Samuti parandab lämmastikoksiidi taset suurendav kompleks pumbaefekti, mis tõstab jõusaalis energiataset.

Neli kreatiini vormi
Storm kasutab nelja erinevat kreatiini vormi, mis aitavad lihaskudesid küllastada paremini kui mis tahes muu toode. Storm sisaldab mitmeid tehnoloogiliselt kõige moodsamaid ja paremini omastatavaid kreatiini vorme, kaasa arvatud magneesiumkreatiin kelaat, dikreatiinmalaat ja trikreatiinmalaat. Me ei unustanud ka kreatiinmonohüdraati, mis on ajast aega tulemusi andnud ja järeleproovitud kreatiini vorm. Nende nelja erineva vormi viimine organismi tagab pideva kreatiinivoolu lihaskudedesse, mis annab püsivat kasu kogu päevaks.

Juhised: kasutada lihasmahtu suurendava eritoiduna, et saavutada soovitud rakumahu kasvu. Segada 1 doseerimislusikatäis 300 ml külma veega. Parimate tulemuste saamiseks võtta üks annus 30 minutit enne treeningut ja teine annus 30 minutit pärast treeningut.


StaadioniTondiViljandi
Puuvilja segu
Blue Raspberry
Grape

Rated 3.75 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Kinnitatud ost

Customer didn't write any details

Was this comment useful to you? Yes No
Kinnitatud ost

Väga hea kreatiin! Üks lemmikuid pikka aega

Was this comment useful to you? Yes No
Kinnitatud ost

Minu lemmik

Üks parimaid ilma kohvita segusid mis annab trennile mõnusa boosti ja jõudu tuleb korralikult juurde.

Was this comment useful to you? Yes No
Kinnitatud ost

pudeli seinte külge jääb kinni ehk vee all lihtsalt pudelit puhtaks ei loputa. teiseks: pudeli põhja jääb mingi sade ehk ei lahustu lõpuni ära.

Was this comment useful to you? Yes No
Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.