• UUS
Muscletech, 100% Mass Gainer, 2330g
Muscletech, 100% Mass Gainer, 2330g
Muscletech, 100% Mass Gainer, 2330g
Muscletech, 100% Mass Gainer, 2330g
Muscletech, 100% Mass Gainer, 2330g
Muscletech, 100% Mass Gainer, 2330g

Muscletech, 100% Mass Gainer, 2330g

2443Vanilje
Laos
40,00 €
km-ga
 • Püsikliendi hinnad
 • Pronkskliendi hind38,80 €

 • Hõbekliendi hind37,60 €

 • Kuldkliendi hind36,00 €

Maitse
 • Vanilje
 • Chocolate Fudge Brownie

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

Uus 100% Premium Mass Gainer on Team MuscleTechi – Ameerika müüduima toidulisanditootja üks uusimatest innovatsioonidest. See võimas massilisamisvalem on efektiivne lahendus kulturistidele, jõualade harrastajatele ja kehakaalu tõstmisega raskustes olevatele inimestele lihase kasvuks ja jõu suurendamiseks vajalike toitainete ja toimeainete saamiseks. 100% Premium Mass Gainer mitte ainult ei tööta, see on saadaval ka kahe suud vett jooksma paneva maitsega, mis jätavad sind ootama järgmist tarbimiskorda!


Naudi kõiki 100% Premium Mass Gaineri pakutavaid eeliseid:

 • Perfektne kulturistidele, jõualade harrastajatele ja kehakaalu tõstmisega raskustes olevatele inimestele, kes otsivaid toitaineid, et saada suuremaks ja tugevamaks.
 • Pakub lisakaloreid unikaalsete vajadustega tõsistele sportlastele.
 • Loodud teaduslikult valideeritud lihast kasvatava koostisosaga, mis on uuringutes aidanud suurendada lihasmassi ja jõudu.
 • Kiirendab lihastaastumist, kasutades seda päevas vajatava valgukoguse täitmiseks.
 • Loodud tõstma insuliinitaset ja suunama toitaineid tõsise lihasmassi lisamiseks rakkudesse.
 • Pakub asendamatuid hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA-sid), mineraalaineid, glutamiini ja muud.
 • Lihtne tarbida ükskõik mis päeva osas. Parimate tulemuste saavutamiseks tarbi toidukordade vahel ja enne uinumist.
 • Uskumatu maitsega! Seguneb kergelt piimas või vees


UUS Võimekas Massilisamisvalem
 

UUS 100% Premium Mass Gainer aitab sul saavutada su unikaalseid kalorivajadusi, pakkudes ühes serveeringus massivset 1500 kalorit, mis sisaldab 60g valku ja 305 grammi energiat andvaid süsivesikuid. See sisaldab isegi asendamatuid mineraale, täielikku aminohapete spektrit ja arenenud koostisosa, mis on teaduslikes uuringutes aidanud kasvatada lihasmassi ja jõudu – seega võid kindel olla, et see töötab!

Selle megadoosidega massilisamisvalemi saladus on selle kaloririkas makrotoitainete profiil ja selle võime suurendada insuliini (tähtis hormoon) hulka ning ajada rohkem toitaineid sinu lihastesse – just sinna, kus sa neid vajad! 100% Premium Mass Gainer on tõesti ainulaadne valem, mille eesmärk on täita oma lubadused.

Teaduslikult tõestatud lihasmassi suurendamine

Kas sa soovid massiivset keha suuremate käte, laiemate õlgade ning rinnaga? 100% Premium Mass Gaineriga võid sa seda saavutada. See teaduslikult arenenud massilisaja pakub sulle just seda, mida vajad selle suurema ja tugevama raami ehitamiseks, mida oled alati soovinud. Ühes 8-nädalases uuringus suurenes uuritavatel, kes tarbisid 2000 kalorit (sama mis umbes poolteist 100% Premium Mass Gaineri serveeringut) lihasmass kaks korda rohkem kui kontrollgrupil (2,8 vs 1,4 kg). Samas uuringus lisasid uuritavad ka rohkem lihasmassi kätele ja rinnale!

Seguneb kergelt & Maitseb Absoluutselt Imeliselt

TänuTeam MuscleTechi uurijatele pakub 100% Premium Mass Gainer kõike, mida otsid massilisamisvalemist, ja seda kergelt segatavas serveeringusuuruses. Rääkimata sellest, et 100% Premium Mass Gainer formuleeriti koos tööstuse juhtivate maitsestusekspertidega, mille tulemuseks on maitse, mida on raske üle trumbata! Kui soovid tõesti arenenud, suurepärase maitsega massilisamisvalemit, mis tõesti töötab, vali 100% Premium Mass Gainer juba täna!

Juhised: Täiskasvanutel lisada 3-6 mõõtlusikatäit 400-500ml külmale veele ja segada korralikult šeikeris või blenderis. Tarbida kaks korda päevas. Soovitud konsistentsi saavutamiseks suurenda või vähenda vedeliku hulka. Parima tulemuse saavutamiseks kasuta blenderit. 


StaadioniTondiViljandi
Vanilje
Chocolate Fudge Brownie

Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.