Coenzyme Q10
  Coenzyme Q10

  Coenzyme Q10

  2
  Saadavus poodides
  16,90 €

  0,28 € / tk

  • Püsikliendi hinnad
  • Tavahind16,90 €

  • Pronkskliendi hind16,39 €

  • Hõbekliendi hind15,89 €

  • Kuldkliendi hind15,21 €

  Hinnang:
  (0)
  Liituge meie püsikliendi programmiga ja saate seda suuremaid allahindlusi, mida rohkem meie saidil oste sooritate.
   

  Koensüüm Q10 julgustab nooruslikkust ja toetab südant ning vereringesüsteemi.

  Koensüüm Q10-l on antioksüdatiivne toime, mis aitab ära hoida vabade radikaalde poolt tekitatud rakukahjustusi, mis võivad olla põhjustatud intensiivse stressi või ainevahetuslike protsesside poolt. See tugevdab südant ja immuunsüsteemi. Vananedes Q10 hulk kehas väheneb ning seda asendades võib vananemisprotsessi aeglustada. Reaktsioonis hapnikuga tekitab Q10 rakutasandil energiat (ATP kujul) keha jaoks. Seega annab Q10 sulle rohkem energiat ja parandab su sooritusvõimet aeroobsetel aladel.
   
  Kasutusjuhised: Kasuta toidulisandina, võta üks kapsel päevas.


  Laos saadaval
  Laost otsas
  StaadioniTondiViljandi
  Coenzyme Q10
  Laoseis: 15 EAN: 5999076234363

  BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

  Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

  INGREDIENTS

  Bulking agent (calcium phosphates), capsule shell [gelatine,glazing agent (shellac), colour (iron oxides and hydroxides), acidity regulator (ammonium hydroxide), acidity regulator (potassium hydroxide)], coenzyme Q10 10.3%, anti-caking agent (magnesium salts of fattyacids).

  Made in a plant that manufactures milk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing foods.

  Toode lisati soovinimekirja
  Product added to compare.