Liver Aid
  Liver Aid

  Liver Aid

  57
  Saadavus poodides
  21,90 €

  0,36 € / tk

  • Püsikliendi hinnad
  • Tavahind21,90 €

  • Pronkskliendi hind21,24 €

  • Hõbekliendi hind20,59 €

  • Kuldkliendi hind19,71 €

  Hinnang:
  (0)
  Liituge meie püsikliendi programmiga ja saate seda suuremaid allahindlusi, mida rohkem meie saidil oste sooritate.
   

  TOIDULISAND KOMBINATSIOONIGA ERINEVATEST KOOSTISOSADEST MAKSA TOIMIMISE TOETAMISEKS, LISATUD KOLIIN, VITAMIINID, AMINOHAPPED JA SPETSIAALNE TAIMNE SEGU.

  Maks on keha peakeemik ning täidab sadu funktsioone mürkide väljutamise keskusena, seega on väga tähtis maksa regulaarselt puhastada.

  Peale maksa puhastamist on ka kaalulangus märgatavam – kui valge rasvakude põleb ja laguneb, vabanevad nendesse kogutud mürkained, mille maks väljutab, lõpetades su keha mürgitamise. Ebameeldivad fenomenid ja sümptomid kaovad (seedehäired, seljavalud, artriitilised haigused, nahahaigused, lööbed jne)

  Toote koliinisisaldus toetab normaalset rasvade ainevahetust ja vitamiin K toetab normaalset verehüüvet.

  Kompleks kaheksast vetikatest ja taimsetest ekstraktidest pärinevast koostisosast.

  JUHISED: Võta 1 tablett kaks korda päevas peale söögikord koos ohtra veega. Ära ületa soovituslikku kogust.
   


  Laos saadaval
  Laost otsas
  StaadioniTondiViljandi
  Liver Aid
  Laoseis: 9 EAN: 5999076248377

  BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

  Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

  INGREDIENTS

  Chamomile (Matricaria chamomilla)flower extract, L-ascorbic acid, choline bitartrate 10.7%, artichoke(Cynara scolymus) leaf extract, amla (Emblica officinalis)fruit extract, Chlorella vulgaris frond extract, milk thistle(Silybum marianum) fruit extract 6.8%, L-Methionine 5.3%,andrographis (Andrographis paniculata) whole herb extract,burdock (Arctium lappa) root extract, turmeric (Curcumalonga) root extract, coating materials [stabiliser (hydroxypropylmethyl cellulose), colour (iron oxides and hydroxides)], L-Cysteine2.6%, DL-alpha-tocopheryl acetate, bulking agent (cellulosegel), cholecalciferol, anti-caking agents (magnesium saltsof fatty acids, fatty acids), sodium selenite, phylloquinone.

  Made in a plant that manufactures milk, egg, gluten, soy,crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing foods.

  WARNINGS: Keep out of reach of children. Food supplementsdo not replace a balanced nutrition and healthy lifestyle. Notrecommended for children and pregnant or breast-feedingwomen. Not recommended for people with medical conditionand/or taking medications especially anticoagulants.

  Toode lisati soovinimekirja
  Product added to compare.