Evogen Carnigen Powder

  Evogen Carnigen Powder

  3352Grape
  Laos
  35,00 €
  km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Tavahind35,00 €

  • Pronkskliendi hind33,95 €

  • Hõbekliendi hind32,90 €

  • Kuldkliendi hind31,50 €

  Maitse
  • Grape
  • Raspberry Lemonade

  Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  (@COMMENT_GRADE@)
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_TITLE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_IMAGES@
  @COMMENT_VIDEOS@
  Kas sellest on abi? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Kirjuta kommentaar

  @COMMENT_TITLE@

  @CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  Vastused @ANSWERS_NB@ Meeldis @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Ei meeldinud @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Kommentaarid @COMMENTS_NB@
  Kirjutage vastus Lisa kommentaar
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Vasta
  @TOTAL_USEFULNESS@
  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  Lisa kommentaar @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta

  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta
   

  - Muudab rasva energiaks,
  - Edendab energiat,
  - 90 portsjonit,

  Evogen Nutrition on tuntud puhta innovatsiooni ja tugevate toidulisandite poolest. Carnigen on uusim stimulantidevaba, ülimalt kõrgekvaliteediline ja võimas karnitiini segu, mis kasutab rasva energiaks muundamiseks uusimat karnitiini valmistamise tehnoloogiat. Imenduvuse parandamiseks ja täpse karnitiini maatriksi sütitamiseks sisaldab Carnigen olulisi vitamiine, mineraale ja biosaadavuse parandajaid, mis vabastavad selle mõju. See on ideaalne lahendus rasva kaotamiseks enne kardiotreeningut või treeningut. Rambod on välja töötanud ülima karnitiinilahuse, mis hõlmab nelja karnitiini vormi segu, mis aitab tõsta teie keha järgmisele tasemele. See maitseb ka maitsvalt. Proovige ja veenduge ise!

  CARNIGENI SEGU ERINEVUS
  Iga Carnigeni jaoks valitud karnitiini vormi hinnati efektiivsuse ja tugevuse alusel. Mõnel karnitiini vormil on halb biosaadavus, mis tähendab, et teie keha ei suuda neid kergesti omastada. Carnigeni loomisel valiti välja ainult parimad vormid ja kombineeriti neid seejärel peamiste kofaktoritega, et tagada maksimaalne efekt. Siin on täpsem maatriks, mis eristab Carnigenit konkurentidest.

  L-KARNITIIN L-TARTRAAT – see karnitiini vorm on tuntud suurepärase biosaadavuse poolest. Sellel on palju uuringuid, mis toetavad selle rolli rakuenergia pakkumisel ja treeningust taastumisel. Uuringud näitavad ka, et see vorm aitab paremini lihaseid hapnikuga varustada treeningu ajal ja pärast seda.

  ATSETÜÜL-L-KARNITIIN – see väga tugev karnitiini vorm toetab aju energiataset ja soodustab keskendumisvõimet. See on parim karnitiini vorm, mis pakub kesknärvisüsteemile antioksüdantset tuge.

  L-KARNITIIN L-FUMARAAT – tuntud kui väga stabiilne karnitiini vorm, see loovutab l-karnitiini rasvhapete transportimiseks ja aitab seda transportida läbi mitokondriaalsete membraanide mitokondritesse energia tootmiseks.

  L-CARNITINE OROTATE – tehnoloogiliseks läbimurdeks peetav ülistabiilne iooniline ühend on arvatavasti aitama säilitada tervet veresuhkru taset, mis on juba normaalses vahemikus. Kui proovite rasva kaotada, tuleb veresuhkru tase hoida madalal, et rasvapõletus oleks kõrge, mistõttu on see peamine rasvapõletusvahend.

  OPTIMAALSE RASVAVAHETUSE TULEMUSE TAGAMISEKS ühendage Carnigen koos lipociidiga, Evogeni ainevahetuse kiirendajaga. Seda SHRED-Fast Stacki on kõige parem kasutada tühja kõhuga kardioolekus, et kiirendada rasva kadu, kasutades energia saamiseks salvestatud keharasva. Võtke 1-2 portsjonit Carnigeni koos 1-2 portsjoniga Lipocide'iga 20-30 minutit enne tühja kõhuga kardiotreeningut oma eelistatud konditsioneerimismeetodil. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage SHRED-Fast Stacki koos HIIT treeningprogrammiga.

  Nagu kõik Evogen Nutritioni loodud koostised, tuli ka see koostis aastatepikkuse katse-eksituse tulemusel ning seda täiustati samal ajal, kui seda kasutati parimate kehaehituste toetamiseks kogu maailmast. Olenemata sellest, kas kombineerite Lipocide'iga kiireks rasvapõletuseks või kasutate seda eraldi, et rasva kaotada stimulantideta, ei saa Carnigensi efekti, maitse ja hinna kombinatsiooni ületada.


  Soovitatav kasutus

  Toidulisandina võtta 1 portsjon 1-2 korda päevas. Sega 1 portsjon 4 fl. oz külma vett (soovitud magususe saavutamiseks) ja tarbi koheselt. Parimate tulemuste saavutamiseks võtke 20-30 minutit enne treeningut või lisage oma treeningjärgsele taastusjoogile. Treeningu ajal ja kogu päeva jooksul on soovitatav juua palju vett.

  See toode on mõeldud tarbimiseks ainult tervetele täiskasvanutele, kes on vähemalt 18-aastased. Ärge kasutage seda toodet, kui olete rase, kavatsete rasestuda või toidate last rinnaga. Enne selle või mõne muu toidulisandi kasutamist pidage alati nõu oma arstiga. Ärge kasutage seda toodet ilma arstiga nõu pidamata, kui kasutate mõnda retsepti- või käsimüügiravimit või kui teil on mõni eelnev haigus. Lõpetage koheselt selle kasutamine ja konsulteerige oma arstiga, kui teil tekib selle toote suhtes kõrvaltoimeid. Ärge kasutage, kui kaitsetihend on katki või puudub. Hoida jahedas, kuivas kohas niiskuse ja päikesevalguse eest kaitstult.


  StaadioniTondiViljandi
  Watermelon
  Grape
  Raspberry Lemonade

  Toote ülevaated / Küsimused ja vastused

  Keskmine hinne

  0.0
  0 Ülevaade
  Super 0
  Hea 0
  Keskmine 0
  Kehv 0
  Kohutav 0

  • Arvustused (0)
  • Küsimused ja vastused (0)

  Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

  Toode on lisatud soovinimekirja
  Toode lisatud võrdluseks.