CarboX 1000g
  CarboX 1000g

  CarboX 1000g

  1168Orange
  Saadavus poodides
  9,90 €

  9,90 € / kg

  • Püsikliendi hinnad
  • Tavahind9,90 €

  • Pronkskliendi hind9,60 €

  • Hõbekliendi hind9,31 €

  • Kuldkliendi hind8,91 €

  Maitse
  • Apelsin
  • Peach
  • Lemon
  • Unflavored

  Hinnang:
  (0)
  Liituge meie püsikliendi programmiga ja saate seda suuremaid allahindlusi, mida rohkem meie saidil oste sooritate.
   

  Kui valgud on meie lihaste ehituskivideks, siis süsivesikud on ehitajateks. Süsivesikud varustavad meie glükogeenireserve ja seeläbi pakuvad energiat lihase ehitamiseks, treeningjärgseks taastumiseks ja raskeks vastupidavustreeninguks. Pea meeles, et mis puutub kvaliteeti, siis pole kõik süsivesikud sugugi võrdseteks loodud!

  CarboXTM on maitsetu komplekssüsivesikute segu aeglaselt vabanevate süsivesikute ja lisatud Vitargo®-ga. See on ideaalne glükogeenivarude taastamiseks ja kreatiinitranspordiks. Kasuta üks serveering omal valikul joogiga enne treeningut või selle ajal.


  Laos saadaval
  Laost otsas
  StaadioniTondiViljandi
  Apelsin
  Peach
  Lemon
  Unflavored
  Laoseis: 10 EAN: 5999076227051

  BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

  Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

  INGREDIENTS

  Lemon: maltodextrin, dextrose, sucrose, fructose, corn starch,flavouring, acid (citric acid), salt, colour (tartrazine)**.

  Peach: maltodextrin, dextrose, sucrose, fructose, cornstarch, flavouring, acid (citric acid), salt, colours (tartrazine**, indigotine). Flavour: Orange: maltodextrin, dextrose,sucrose, fructose, corn starch, flavouring, acid (citric acid), salt, colours (tartrazine, Allura Red AC)**.

  Orange: maltodextrin, dextrose,sucrose, fructose, corn starch, flavouring, acid (citric acid), salt, colours (tartrazine, Allura Red AC)**.

  **Tartrazine, AlluraRed AC: may have an adverse effect on activity and attention in children.

  Made in a plant that manufactures milk, egg,gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing foods.
  NOTE: The beneficial effect is obtained with theconsumption of carbohydrates, from all sources, at a total intake of 4 g per kg body weight, at doses, within the first 4hours and no later than 6 hours, following highly intensive and/or long-lasting physical exercise leading to musclefatigue and the depletion of glycogen stores in skeletal muscle. WARNING: The product does not replace a varied andbalanced diet and a healthy lifestyle.

  Toode lisati soovinimekirja
  Product added to compare.