Protein Power 1kg

Protein Power 1kg

142Vanilje
Laos
19,90 €
km-ga
 • Püsikliendi hinnad
 • Pronkskliendi hind19,30 €

 • Hõbekliendi hind18,71 €

 • Kuldkliendi hind17,91 €

Maitse
 • Vanilje
 • Maasika / Banaani
 • Sokolaadi

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 
 • Suhkurvaba
 • Rasvavaba
 • Gluteenivaba
 • Laktoosivaba
 • Lisatud kreatiini
 • 80% proteiini

Protein Powder on suurepärane valgupulber kõrget valgusisaldust otsivale sportlasele.

Kõrgkvaliteetsed kaltsiumkaseinaadi, vadakuvalgu isolaadi ja sojavalgud!

Kõrgkvaliteetsetest kaltsiumkaseinaadi, vadakuvalgu isolaadi ja sojavalkudest valmistatud Power PRO pakub suurel hulgal BCAA-sid, L-glutamiini ja teisi asendatavaid ja asendamatuid aminohappeid. See kindlustab kehas ekstreemseks lihaskasvuks vajaliku pikaajalise anaboolse ning antikataboolse keskkonna. See on parima hinna-kvaliteedi suhtega valgutoode turul.  

Juhised: Sega 30g Protein Powder pulbrit 300 ml vee või piimaga. Ühtlase ja maitsva joogi tegemiseks kasuta spetsiaalse võrega Sportlab.ee šeikerit.


StaadioniTondiViljandi
Vanilje
Maasika / Banaani
Sokolaadi

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

INGREDIENTS

Chocolate: Protein Blend 71% [soy protein isolate, whey proteinconcentrate, calcium caseinate (contains milk)],fat-reduced cocoa powder, flavour enhancer (glycineand its sodium salt), micronized creatine monohydrate5%, flavourings, anti-caking agent (magnesium saltsof fatty acids, silicon dioxide), salt, emulsifier: lecithins(soy), sweeteners (sucralose, acesulfame K), thickener(cellulose gum).

Strawberry-Banana: Protein Blend 81% [soy proteinisolate, whey protein concentrate, calcium caseinate(contains milk)], flavour enhancer (glycine and itssodium salt), micronized creatine monohydrate 5.7%, flavourings,anti-caking agent (magnesium salts of fattyacids, silicon dioxide), emulsifier: lecithins (soy), acid (citricacid), sweeteners (sucralose, acesulfame K), salt, thickener(cellulose gum), colour (Allura Red AC)**. **Allura Red AC:may have an adverse effect on activity and attention in children.

Vanilla: Protein Blend 82% [soy protein isolate,whey protein concentrate, calcium caseinate(contains milk)], flavour enhancer (glycine and itssodium salt), micronized creatine monohydrate 5.7%,flavourings, anti-caking agent (magnesium salts offatty acids, silicon dioxide), emulsifier: lecithins (soy),sweeteners (sucralose, acesulfame K), salt, colour(tartrazine)**. ** Tartrazine: may have an adverseeffect on activity and attention in children.

Made ina plant that manufactures milk, egg, gluten, soy, crustaceans,sulphur dioxide and nuts containing foods.
WARNING: The product does not replace a varied andbalanced diet and a healthy lifestyle.

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Kinnitatud ost

Customer didn't write any details

Was this comment useful to you? Yes No
Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.