Eripakkumine ! Animal Pak 342g Suurenda

Animal Pak 342g

Universal Nutrition Universal Nutrition

40,00 €

km-ga

50,00 € km-ga

-20%

Kuluta veel 100,00 € ja saa TASUTA saatmine!

Puhas jõud. Puhas tugevus. Metsik intensiivsus!

Maailmas kahekümne kolme aasta jooksul enimmüüdud vitamiinikompleks. Alates aastast 1984 on suur osa võistluskulturiste eelistanud vitamiinikompleksi Animal Pak kõigile teistele olemasolevatele toidulisanditele. Miks? Vastus on lihtne. Animal Pak toob reaalset kasu. See toimib. Esimesel korral. Viimasel korral. Alati.

Loodus oma leidlikkuses on arendanud inimkeha ülimaks sooritusmasinaks. Tegelikult on meie kehad inimkonna sünnist alates väga vähe muutunud. Lihaste toitmiseks on meil endiselt vaja toidust saadavaid toitaineid. Ent kui tekib vajadus lihaseid eriti suureks kasvatada, peame tarbima õiges vahekorras ja suurtes kogustes vajalikke aminohappeid, süsivesikuid, vitamiine, mineraale ja esmatähtsaid rasvhappeid. Ainult Animal Pak sisaldab kõike vajalikku. Kulturist on otsekui ürgaegne loom, kes treenib metsiku intensiivsusega. Ta vajab kõiki ülal nimetatud aineid ja lisaks veel midagi, mida pakub ainult Animal Pak. Sellepärast oleme lisanud Animal Paki ka sooritusvõime parandajaid nagu PAK, IGF kolostrum, nukleotiidid, lipotroobid, L-arginiin, protogeen A, Siberi ženšenn ja muud sarnast. Iga pakett sisaldab tervelt 55 olulist koostisainet, mis on jagatud doosideks aja ja koguse põhjal.

Kõik paketis sisalduvad 11 tabletti on koostatud spetsiaalselt tulemuslikkust silmas pidades. Animal Pak aitab vältida toitainevaeguse teket. Miks see on oluline? Mida suurem on treeningu intensiivsus, seda kiiremini see vaegus tekib ja seda suurem see on. Sel juhul tekib treeningus lõpuks platoo. Keha ei kasva enam. Võib-olla on see sinuga juba juhtunud. Veelgi hullem on see, et mingite muude toidulisandite kasutamisel muudab seesama toitainevaegus need kallid lisandid kasutuks. Paljud tänapäeva toidulisandid on koostatud selliselt, et nende "aktiveerimiseks" on vaja ensüüme ja muid kehas leiduvaid aineid. Toitainevaeguse korral ei pruugi need aktiveerivad ained üldse toimida, mistõttu vaevaga teenitud raha kulub mittetoimivatele toidulisanditele.

Animal Pak on toidulisandite režiimis otsekui usaldusväärne malmist valuvorm, keha esmane kaitseliin. Kui tegeled kulturismiga, pead igal juhul kasutama ka Animal Paki. Pea meeles, et suurem osa toidulisandeid on olnud turul vaid korraks ning ainult üksikud on ajaproovile vastu pidanud. Kui oled valmis eelistama vaid parimat, pööra pilk tõsiste kulturistide kõige usaldusväärsema toidulisandi poole. Selleks on Animal Pak.

Juhised: Võtke 1-2 mõõtlusikatäit 150-350ml veega, koos hommikusöögiga või lõunasöögiga

Animal Pak

Kirjutage oma ülevaade

Animal Pak 342g

Animal Pak 342g

SMARTPOST 3€

SMARTPOST 3€

100€ eest on SmartPOST TASUTA!

SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.

Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Pakiautomaatide asukohad

POST 4.50€

POST 4.50€

Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
VENIPAK KULLER 3€

VENIPAK KULLER 3€

100€ eest on VENIPAK KULLER TASUTA!

Saadame kauba koostöös Venipak kulleriga Teie koju või tööle üle Eesti. Tavaliselt jõuavad pakid kohale hiljemalt 1-2 päeva jooksul. Venipak kuller võtab Teiega ühendust. Teiega lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

Tondi 51 ruum 23, Tallinn

Viljandis - Uku keskuses

Asume 2. korrusel

Kristo (Tallinn) - +372 555 99025

Anatoli (Viljandi) - +372 555 88740